21
25.03.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale jakis dziadzio tam wulgarnie komentuje w tle haha
Michau123 (2017.03.25)

info

5  
  0
W Elblągu tylko Olimpia było będzie jest zawsze ZKS golimy dalej frajerów
(2017.03.25)

info

16  
  4
Bardzo słaby poziom tego spotkania. Dużo niecelnych podań. Najsprawiedliwiwszy wynik powinien brzmiec 2;2.W całej odsłonie Warta sprawiała lekko lepsze wrazenie i zespołu bardziej wybieganego i lepiej sie rozumiejacego. Trudno mi kogos w tym meczu w Olimpii wyróżnic. Tak jak w wiekszosci spotkan fajnie klepali. Tak dzisiaj bardzo dużo niecelnych podań. Co prawda wynik sie liczy i 3 pkt na wyjezdzie. Ale do gry naszej Olimpii dzisiaj można miec pretensje.
Prosta (2017.03.25)
Gratulacje dla zawodników i trenera bo nie ważne kak grali ale wygrali :)))
(2017.03.25)

info

8  
  2
Czekamy na zdjęcia. Oby patron medialny je mial
(2017.03.25)

info

4  
  1
Walczyć trenować Olimpia musi panować
Zielarz (2017.03.25)

info

7  
  4
2.9 na Olimpię było spoko kurs !
FR (2017.03.25)

info

6  
  0
Pier..dolnij barana w ścianę malkontencie! Zks zks!!!
zks! (2017.03.25)
Pędu Olimpii dodają te niemiecką czcionką pisane hasła (nawet wzorowane na faszystowskich). Czy ktoś to w końcu zamaluje i ukarze winnych, jako Polak, czuję się tymi napisami na stadionie obrażony.
(2017.03.26)

info

1  
  7
Kolego powyżej. Nie wiem czy odrobinę znasz historię ale taki gość, nazywał się Adolf Hitler w 1938 roku zakazał używania gotyku w Niemczech. A jeżeli Panie obrażony Polaku tak ci się nie podoba te pismo proponuję abyś zaczął zamazywanie od kościoła Św. Mikołaja tam te napisy są już kilkaset lat.
doObrażonegoPolaka (2017.03.26)

info

5  
  1