A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale jakis dziadzio tam wulgarnie komentuje w tle haha
W Elblągu tylko Olimpia było będzie jest zawsze ZKS golimy dalej frajerów
Bardzo słaby poziom tego spotkania. Dużo niecelnych podań. Najsprawiedliwiwszy wynik powinien brzmiec 2;2.W całej odsłonie Warta sprawiała lekko lepsze wrazenie i zespołu bardziej wybieganego i lepiej sie rozumiejacego. Trudno mi kogos w tym meczu w Olimpii wyróżnic. Tak jak w wiekszosci spotkan fajnie klepali. Tak dzisiaj bardzo dużo niecelnych podań. Co prawda wynik sie liczy i 3 pkt na wyjezdzie. Ale do gry naszej Olimpii dzisiaj można miec pretensje.
Gratulacje dla zawodników i trenera bo nie ważne kak grali ale wygrali :)))
Czekamy na zdjęcia. Oby patron medialny je mial
Walczyć trenować Olimpia musi panować
2.9 na Olimpię było spoko kurs !
Pier..dolnij barana w ścianę malkontencie! Zks zks!!!
Pędu Olimpii dodają te niemiecką czcionką pisane hasła (nawet wzorowane na faszystowskich). Czy ktoś to w końcu zamaluje i ukarze winnych, jako Polak, czuję się tymi napisami na stadionie obrażony.
Kolego powyżej. Nie wiem czy odrobinę znasz historię ale taki gość, nazywał się Adolf Hitler w 1938 roku zakazał używania gotyku w Niemczech. A jeżeli Panie obrażony Polaku tak ci się nie podoba te pismo proponuję abyś zaczął zamazywanie od kościoła Św. Mikołaja tam te napisy są już kilkaset lat.