UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pędu Olimpii dodają te niemiecką czcionką pisane hasła (nawet wzorowane na faszystowskich). Czy ktoś to w końcu zamaluje i ukarze winnych, jako Polak, czuję się tymi napisami na stadionie obrażony.


Anuluj