UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pędu Olimpii dodają te niemiecką czcionką pisane hasła (nawet wzorowane na faszystowskich). Czy ktoś to w końcu zamaluje i ukarze winnych, jako Polak, czuję się tymi napisami na stadionie obrażony.
Pędu Olimpii dodają te niemiecką czcionką pisane hasła (nawet wzorowane na faszystowskich). Czy ktoś to w końcu zamaluje i ukarze winnych, jako Polak, czuję się tymi napisami na stadionie obrażony.