A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Grozi jej 8 lat a za pobicie 11 latka 5 lat.Gdzie logika chory ktaj
Hahah śmieszne za uprowadzenie yorka grozi kara do 8 lat więzienia, a za pobicie 11-latka do 5 lat. :DD HA HA HA
hejt hejt i jeszcze raz hejt!! ludzie to już jest obrzydliwe!!i świadczy tylko o waszym nudnym i beznadziejnym życiu. Współczuje
Mordercy i złodzieje na wolności, a za małego pieska 8 lat więzienia, to jest prawo godne ue. Brawo sądy.
A Ty za to masz ciekawe życie hehe.
Do 8 lat więzienia? Ciekawe, bo gwalciciel czy morderca dostanie dużo mniej.
a kiedy będzie ekranizacje tej fascynującej historii
ile bylo za za zabicie bezdomnego ?
@takaprawda - żałosny komentarz. .
@goguś - kpina to TY i ludzie piszące takie żałosne komentarze. .