„Uprowadziła” yorka i nie chciała zwrócić
fot. policja
Nietypową sprawą zajmowali się policjanci kryminalni z Elbląga. W tym elbląski „psi detektyw” w mundurze mł. asp. Iga Sozoniuk. Funkcjonariusze odzyskali „uprowadzonego” yorka i przedstawili zarzut podejrzanej elblążance. Podejrzana w tej sprawie 37-latka usłyszała dzisiaj (22 marca) zarzut oszustwa. Kobieta wyjaśniła, że zrobiła to, żeby mieć swojego czworonoga. Grozi jej kara do 8 lat więzienia.