UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

JUTRO GRA START JEDEN Z WAŻNIEJSZYCH MECZÓW W SEZONIE, a wy nic! To jest skandal, żeby zamiast pisać o poważnych sprawach, piszecie o jakiejs gierce dla gimbusow...

WszyscyNaStart

Anuluj