22
09.02.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a nie aska z lubranieckiej
(2017.02.11)
robak dawal jej towar
(2017.02.11)

info

2  
  0
@gggggg - a brał od Rosiak :)
uszatyyy (2017.02.11)
co wy tam za głupoty piszecie. .. Przecież te narkotyki wytropił sam malboro.
siwycociżonęwalił (2017.02.11)

info

1  
  0
@uszatyyy - który to jest Rysiek? bo nie wiem czy już mam robić tam porządek z konfidentem
gggggg (2017.02.11)
@gggggg - to nie rysiek konfident to przemo m z lubranieckiej
(2017.02.12)
malboro znowu babe leje za siwego
oooooooo (2017.02.15)

info

0  
  0
malboro to kapuś i na solo połowa Elbąga go lała jego czasy już mineły nawet moja żona by go zlała a ja sam z nim bym soluwe walił
masta (2017.02.15)

info

0  
  0
słuchajcie ludzie, to że malboro to pała i konfident to prawda, ale co do bicia się to mało jest ludzi co by mu dali radę, taka prawda. A co do bicia żony. .. .ech no cóż takie to jest już życie rogacza. .I ten smak i zapach penisa Siwego przy całowaniu żony Wioletty w usta. .no kto by to wytrzymał ja się pytam. .. .
robak-rogacz (2017.02.17)

info

0  
  0
na rogi robaka. .co wy tu piszecie ludzie ???
kiker (2017.02.20)

info

0  
  0