A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a nie aska z lubranieckiej
robak dawal jej towar
@gggggg - a brał od Rosiak :)
co wy tam za głupoty piszecie. .. Przecież te narkotyki wytropił sam malboro.
@uszatyyy - który to jest Rysiek? bo nie wiem czy już mam robić tam porządek z konfidentem
@gggggg - to nie rysiek konfident to przemo m z lubranieckiej
malboro znowu babe leje za siwego
malboro to kapuś i na solo połowa Elbąga go lała jego czasy już mineły nawet moja żona by go zlała a ja sam z nim bym soluwe walił
słuchajcie ludzie, to że malboro to pała i konfident to prawda, ale co do bicia się to mało jest ludzi co by mu dali radę, taka prawda. A co do bicia żony. .. .ech no cóż takie to jest już życie rogacza. .I ten smak i zapach penisa Siwego przy całowaniu żony Wioletty w usta. .no kto by to wytrzymał ja się pytam. .. .
na rogi robaka. .co wy tu piszecie ludzie ???