W mieszkaniu znaleziono narkotyki

22
09.02.2017
W mieszkaniu znaleziono narkotyki
fot. policja
Policjanci kryminalni zatrzymali 37-letnią kobietę, która w mieszkaniu miała znaczną ilość narkotyków. Wśród zabezpieczonych przez policję środków odurzających znalazł się mefedron, marihuana i amfetamina. Teraz kobiecie za posiadanie znacznej ilości narkotyków może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Pierwsza z wymienionych substancji była klasyfikowana wcześniej jako „dopalacz”, teraz znajduje się już na liście substancji odurzających, których posiadanie jest zabronione. Kobieta dodatkowo miała w mieszkaniu amfetaminę oraz marihuanę. Narkotyk był poporcjowany. Został przez policjantów zabezpieczony i trafił do techników kryminalistyki. W czasie przeszukania zabezpieczono również 58 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.
   Teraz 37-latka odpowie za posiadanie łącznie około 80 gramów substancji odurzających. Może jej grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to byl mefedron leczniczy i fajki też dajace ukojenie ciezkiego losu baby dielerrra
jakistam (2017.02.09)

info

2  
  5
a trzeba lepiej poszukać to znajdzie się wiecej
(2017.02.09)
napewno maczal w tym palce pan Andrzej z Chopina
(2017.02.09)

info

0  
  1
albo Rysiek z Sierpina :)
uszatyyy (2017.02.09)
to ta grażyna z warszewa koło zboczewa?
kokoszanel (2017.02.09)

info

1  
  0
i pipało z barakow to. .. ona sprawiła ze moje zycie jest piekne
(2017.02.09)

info

1  
  0
Dragi od baby jagi.
yazda (2017.02.09)

info

4  
  0
Jola. .???
(2017.02.10)

info

0  
  0
Co ze sprawą zarządu spółki Heise & Gostkowski Sp. z o. o. z Elbląga - ciągnącą się już bodajże z 8 lat. Kiedy zapadnie wyrok w sprawie zarządu spółki Heise & Gostkowski Sp. z o. o. i 7 innych oskarżonych. Warto wiedzieć, ongiś było o tym głośno. ! Czy na rozprawie 20 09 2012r, zapadnie wreszcie wyrok będzie rychłe rozstrzygniecie sprawy. Dotyczy nadużyć przy budowie kotłowni na biomasę we Fromborku przez spółkę pod firmą Heise & Gostkowski Sp. z o. o. z Elbląga. Odpowiada przed sądem 9 osób; zarząd tej spółki, pracownicy, współpracownicy i b. burmistrz Fromborka. Wcześniej zapadł wyrok skazujący wspomnianych, przed sądem w Braniewie, został uchylony ze względów proceduralnych. Sprawa K 130/10,Sąd Okręgowy w Elblągu, sala nr … …. .godz. 9.00 dnia 20 09 2012 r.
zssypt (2017.02.10)

info

3  
  1
@uszatyyy - jaki Rysiek?
gggggg (2017.02.10)