W mieszkaniu znaleziono narkotyki
fot. policja
Policjanci kryminalni zatrzymali 37-letnią kobietę, która w mieszkaniu miała znaczną ilość narkotyków. Wśród zabezpieczonych przez policję środków odurzających znalazł się mefedron, marihuana i amfetamina. Teraz kobiecie za posiadanie znacznej ilości narkotyków może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.