A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak widać policja to już show biznes, nawet 100zł to dla nich dobry pieniądz żeby w mediach zaistnieć.
gang kulawego?
w pierwszym komentarzu dał ktoś łapke w dół. .. .. kto to?
za oszustwa i długi alimentacyjne - Sąd Penitencjarny - haha no tak - bo był skazany i się do pudła nie zgłosił w wyznaczonym terminie ale spoko za tu mu kary nie wydłużą odsiedzi maks roczek i warunek na 4 lata dostanie;) niech płaci mopsowi po 50 zł miesięcznie i nie będzie podstaw do ponownego osadzenia;) bo zawiasy po wyjściu bank dostanie - maks znowu rok - no chyba że chory Ziobro dziecioródkom pomoże
za sto zł do wiezienia a ci co kradli miliony sie śmiejąxxx i do paki nie pójdą. To jest chory kraj/ jak mozna człowieka poszukiwać listem gończym za nie zapłacenie mandatu. A mógł odpracować