15
29.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak widać policja to już show biznes, nawet 100zł to dla nich dobry pieniądz żeby w mediach zaistnieć.
(2016.12.29)

info

6  
  1
gang kulawego?
(2016.12.30)

info

3  
  0
w pierwszym komentarzu dał ktoś łapke w dół. .. .. kto to?
poszukiwanyzywylubmartwy (2017.01.01)

info

0  
  0
za oszustwa i długi alimentacyjne - Sąd Penitencjarny - haha no tak - bo był skazany i się do pudła nie zgłosił w wyznaczonym terminie ale spoko za tu mu kary nie wydłużą odsiedzi maks roczek i warunek na 4 lata dostanie;) niech płaci mopsowi po 50 zł miesięcznie i nie będzie podstaw do ponownego osadzenia;) bo zawiasy po wyjściu bank dostanie - maks znowu rok - no chyba że chory Ziobro dziecioródkom pomoże
holeryk23 (2017.01.02)

info

0  
  0
za sto zł do wiezienia a ci co kradli miliony sie śmiejąxxx i do paki nie pójdą. To jest chory kraj/ jak mozna człowieka poszukiwać listem gończym za nie zapłacenie mandatu. A mógł odpracować
xvxv (2017.02.14)

info

0  
  0