UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
za oszustwa i długi alimentacyjne - Sąd Penitencjarny - haha no tak - bo był skazany i się do pudła nie zgłosił w wyznaczonym terminie ale spoko za tu mu kary nie wydłużą odsiedzi maks roczek i warunek na 4 lata dostanie;) niech płaci mopsowi po 50 zł miesięcznie i nie będzie podstaw do ponownego osadzenia;) bo zawiasy po wyjściu bank dostanie - maks znowu rok - no chyba że chory Ziobro dziecioródkom pomoże
holeryk23