A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak samo jak ona powinien być oskarżony jej mąż. Obydwoje są winni śmierci swoich dzieci. I nie wieżę w to, że nic nie wiedział.
Worej jej ma glowe I ma tydzien do lodowki polskie prawo jest popie..... gorzej niz ja
Worej jej ma glowe I ma tydzien do lodowki polskie prawo jest popie..... gorzej niz ja
Według feministek i KODu dziecko do 18 roku życia nie jest człowiekiem i można zrobić aborcję.
Nie rozumiem, jak można nieumyślnie w dużych odstępach czasu zabić troje niemowlaków?
Osoba, która minusuje komentarze krytykujące te morderstwa to pewnie ta kobieta, albo jej kochający mąż. Bo nie rozumiem, jak można jej przyklaskiwać.
Tylko czekać jak ją uniewinnią i zatańczy w Tańcu z Gwiazdami. Mężulek już trenuje w EOK.
Powinni ją okrzyknąć szefową czarnych parasolek ma wielką praktykę w mordowaniu dzieci.
I Ci adwokaci należą do palestry??? Przysięgli cos komuś, a teraz bronią tego monstrum . To nie gra komputerowa!
I Ci adwokaci należą do palestry??? Przysięgli cos komuś, a teraz bronią tego monstrum . To nie gra komputerowa!