28
14.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak samo jak ona powinien być oskarżony jej mąż. Obydwoje są winni śmierci swoich dzieci. I nie wieżę w to, że nic nie wiedział.
Elblżaków (2016.12.14)

info

13  
  0
Worej jej ma glowe I ma tydzien do lodowki polskie prawo jest popie..... gorzej niz ja
kkkkkjkkkjjkk (2016.12.14)

info

3  
  1
Worej jej ma glowe I ma tydzien do lodowki polskie prawo jest popie..... gorzej niz ja
kkkkkjkkkjjkk (2016.12.14)

info

0  
  2
Według feministek i KODu dziecko do 18 roku życia nie jest człowiekiem i można zrobić aborcję.
(2016.12.14)

info

4  
  3
Nie rozumiem, jak można nieumyślnie w dużych odstępach czasu zabić troje niemowlaków?
00-[0'ui (2016.12.14)

info

4  
  1
Osoba, która minusuje komentarze krytykujące te morderstwa to pewnie ta kobieta, albo jej kochający mąż. Bo nie rozumiem, jak można jej przyklaskiwać.
(2016.12.14)

info

3  
  0
Tylko czekać jak ją uniewinnią i zatańczy w Tańcu z Gwiazdami. Mężulek już trenuje w EOK.
(2016.12.14)

info

3  
  0
Powinni ją okrzyknąć szefową czarnych parasolek ma wielką praktykę w mordowaniu dzieci.
złopdziej (2016.12.14)

info

3  
  1
I Ci adwokaci należą do palestry??? Przysięgli cos komuś, a teraz bronią tego monstrum . To nie gra komputerowa!
Yxz (2016.12.14)

info

1  
  0
I Ci adwokaci należą do palestry??? Przysięgli cos komuś, a teraz bronią tego monstrum . To nie gra komputerowa!
Yxz (2016.12.14)

info

0  
  0