12
16.11.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Biednych, bezbronnych traktuje się w tym kraju najgorzej… Sądy mają gdzieś zwierzęta, dzieci, zgwałcone kobiety…. Nie to co bogatych biznesmenów, czy kogoś z kogo można wycisnąć kasę i posadzić za bzdety…
(2016.11.16)

info

1  
  0
Takim i im podobnym zwyrodnialcom robic to co oni swoim ofiarom, Nie wierze zeby tutaj zapadl jakis sensowny wyrok, pewnie skonczy sie zawiasami.
91 (2017.04.23)

info

1  
  1