A moim zdaniem... (od najstarszych)
Biednych, bezbronnych traktuje się w tym kraju najgorzej… Sądy mają gdzieś zwierzęta, dzieci, zgwałcone kobiety…. Nie to co bogatych biznesmenów, czy kogoś z kogo można wycisnąć kasę i posadzić za bzdety…
Takim i im podobnym zwyrodnialcom robic to co oni swoim ofiarom, Nie wierze zeby tutaj zapadl jakis sensowny wyrok, pewnie skonczy sie zawiasami.