UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biednych, bezbronnych traktuje się w tym kraju najgorzej… Sądy mają gdzieś zwierzęta, dzieci, zgwałcone kobiety…. Nie to co bogatych biznesmenów, czy kogoś z kogo można wycisnąć kasę i posadzić za bzdety…


Anuluj