UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Biednych, bezbronnych traktuje się w tym kraju najgorzej… Sądy mają gdzieś zwierzęta, dzieci, zgwałcone kobiety…. Nie to co bogatych biznesmenów, czy kogoś z kogo można wycisnąć kasę i posadzić za bzdety…
Biednych, bezbronnych traktuje się w tym kraju najgorzej… Sądy mają gdzieś zwierzęta, dzieci, zgwałcone kobiety…. Nie to co bogatych biznesmenów, czy kogoś z kogo można wycisnąć kasę i posadzić za bzdety…