13
03.11.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Z chopakami od Rydzyka siÄ™ nie zadziera;)
paserati (2016.11.03)

info

3  
  1
Ja nie daje ani na kler ani na Wosp. Jedni drugich warci.
(2016.11.03)

info

2  
  1
janek już nawet nie siedzi puścili go
urban22 (2016.12.25)

info

0  
  0