A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Z chopakami od Rydzyka siÄ™ nie zadziera;)
Ja nie daje ani na kler ani na Wosp. Jedni drugich warci.
janek już nawet nie siedzi puścili go