A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Korwin powiedział. "wszystkich sędziów WON!!!!!"
Rzucić go na pożarcie aborterkom to się poprzytulaja.
A gdzie pierwsza aborterka Polinu Hejka Gronkowiec?
W tym sądzie zginęły akta? Czy ktoś beknie? Czy w nagrodę będzie siedział w nowym, klimatyzowanym budynku?
Ale ten Kibic sie postarzał :-)
jak nie wiadomo, o co chodzi, to wiadomo o co chodzi.
"Instytucja" świadka - dawanie mu często bezwzględnego waloru wiarygodności, to patologia. Nie pisze akurat o tej sprawie ale w ogóle.