17
03.10.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Korwin powiedział. "wszystkich sędziów WON!!!!!"
(2016.10.03)

info

4  
  0
Rzucić go na pożarcie aborterkom to się poprzytulaja.
(2016.10.03)

info

2  
  2
A gdzie pierwsza aborterka Polinu Hejka Gronkowiec?
(2016.10.03)

info

2  
  0
W tym sądzie zginęły akta? Czy ktoś beknie? Czy w nagrodę będzie siedział w nowym, klimatyzowanym budynku?
rrtt (2016.10.04)

info

2  
  0
Ale ten Kibic sie postarzał :-)
PięknaIness (2016.10.04)

info

0  
  0
jak nie wiadomo, o co chodzi, to wiadomo o co chodzi.
(2016.10.08)

info

0  
  0
"Instytucja" świadka - dawanie mu często bezwzględnego waloru wiarygodności, to patologia. Nie pisze akurat o tej sprawie ale w ogóle.
ciećwierz (2016.11.23)

info

0  
  0