UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Instytucja" świadka - dawanie mu często bezwzględnego waloru wiarygodności, to patologia. Nie pisze akurat o tej sprawie ale w ogóle.

ciećwierz

Anuluj