UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Instytucja" świadka - dawanie mu często bezwzględnego waloru wiarygodności, to patologia. Nie pisze akurat o tej sprawie ale w ogóle.
ciećwierz
"Instytucja" świadka - dawanie mu często bezwzględnego waloru wiarygodności, to patologia. Nie pisze akurat o tej sprawie ale w ogóle.
ciećwierz