13
22.09.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dlaczego w udo a nie w durną pałę? Bo zdrowie policjantki mniej się liczy niż zdrowie bandyty.
(2016.09.22)

info

2  
  1
W stanach za napad na policjanta dostał by przynajmniej 25
````1231 (2016.09.23)

info

2  
  0
Miejsce tego śmiecia jest na śmietniku.
Utylizator4000 (2016.09.23)

info

1  
  1