A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dlaczego w udo a nie w durną pałę? Bo zdrowie policjantki mniej się liczy niż zdrowie bandyty.
W stanach za napad na policjanta dostał by przynajmniej 25
Miejsce tego śmiecia jest na śmietniku.