A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@jld - to matka z trójką dzieci, nie załapali się na 500+ to muszą sobie jakoś radzić
Patrząc że przybyli na rowerach i jeszcze typiarka w parze była (czyli wyszło by 3 na gościa i dziewczyny solo skoro 4 włamywaczy i 2 ps. .. .olicjantów) to spory props jak na Elbląg
pani rowerek się przyda jest parę kilo do zrzucenia :)