16
27.06.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ile to sie ciągnie lat?Gdyby to dotyczyło zwykłego zjadacza chleba. To juz by na wolnosc niebawem wychodził. Ale zę chodzi o LEWAKA to juz inna inszosc
(2016.06.27)

info

5  
  0
Nawet obrońca słuchał wyjaśnień ze spuszczoną głową. To tylko u nas w państwie bezprawia, mogą dziać się takie rzeczy. Ten kto ma pieniadze lub dobry telefon do sędziego może liczyć na wyrok dla niego łaskawy.
(2016.06.27)

info

6  
  0
Powinni mu skrócić Penisa do zera to nie miał by czym.
(2016.06.28)

info

0  
  0
Gościu jak jesteś winny to sie przyznaj! A jak nie to się broń. Ale nie kłam i nie bądź jak POlitycy!!!!
(2016.06.28)

info

1  
  0
Brawo. Wreszcie będzie Gaz na Mierzei
(2016.06.28)

info

1  
  0
jak go tak swędziało to mógł między drzwi i trampkiem!
(2016.06.28)

info

0  
  0