A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ile to sie ciągnie lat?Gdyby to dotyczyło zwykłego zjadacza chleba. To juz by na wolnosc niebawem wychodził. Ale zę chodzi o LEWAKA to juz inna inszosc
Nawet obrońca słuchał wyjaśnień ze spuszczoną głową. To tylko u nas w państwie bezprawia, mogą dziać się takie rzeczy. Ten kto ma pieniadze lub dobry telefon do sędziego może liczyć na wyrok dla niego łaskawy.
Powinni mu skrócić Penisa do zera to nie miał by czym.
Gościu jak jesteś winny to sie przyznaj! A jak nie to się broń. Ale nie kłam i nie bądź jak POlitycy!!!!
Brawo. Wreszcie będzie Gaz na Mierzei
jak go tak swędziało to mógł między drzwi i trampkiem!