UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ile to sie ciągnie lat?Gdyby to dotyczyło zwykłego zjadacza chleba. To juz by na wolnosc niebawem wychodził. Ale zę chodzi o LEWAKA to juz inna inszosc
Ile to sie ciągnie lat?Gdyby to dotyczyło zwykłego zjadacza chleba. To juz by na wolnosc niebawem wychodził. Ale zę chodzi o LEWAKA to juz inna inszosc