22
16.03.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A koń gdzie poszedł?
śmieszne (2016.03.16)

info

6  
  0
Dalszą część trasy, po zakończonej kontroli, kierowca musiał już pokonać pieszo. Kuń został odwieziony przez patrol do domu
nm (2016.03.16)

info

5  
  0
gratulacje super nius brawo wielkie 0.3 stan totalnego upojenia wychłostać woznice następnie skazać na dożywocie a konia do ubojni. brawo panowie policjanci
(2016.03.16)

info

4  
  0
Jaki powiat takie wiadomości:)
ddd... (2016.03.16)

info

2  
  0
W dodatku przekroczył prędkość. Panowie policjanci, gratulacje. Złapaliście bardzo groźnego przestępcę. Mogę podpowiedzieć że zostali jeszcze babcie i dziedkowie którzy zjedli batonika na spirytusie, Tam będzie może nawet i 0,4 promila
(2016.03.16)

info

3  
  0
A czy ktoś zbadał ile promili mieli wtedy Policjanci. No i na wszelki wypadek przebadać teraz trzeba sędziego który będzie prowadził tę sprawę.
(2016.03.16)

info

2  
  0
hehehe a prawo jazdy zabrali na ile????? i jaka to kategoria kon z przyczepa???? k+p. .. ..
kopytron (2016.03.16)

info

4  
  0
Wieśniaki z Braniewa i ich wieśniackie problemy.
(2016.03.16)

info

2  
  0
"zjadł 3 pączki", "pijany woźnica", same sukcesy, brawo tak trzymać!
owacjanastojąco (2016.03.17)

info

1  
  0
Wow! 0,3 promila! Gosc napewno walil spirytus od 7 rano...medale i czekoladki dla odwaznego patrolu za tak spektakularna akcje...no i Portel powinien opublikowac zdjecia tych bohaterskich posterunkowych! Mango
(2016.03.17)

info

2  
  0