A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A koń gdzie poszedł?
Dalszą część trasy, po zakończonej kontroli, kierowca musiał już pokonać pieszo. Kuń został odwieziony przez patrol do domu
gratulacje super nius brawo wielkie 0.3 stan totalnego upojenia wychłostać woznice następnie skazać na dożywocie a konia do ubojni. brawo panowie policjanci
Jaki powiat takie wiadomości:)
W dodatku przekroczył prędkość. Panowie policjanci, gratulacje. Złapaliście bardzo groźnego przestępcę. Mogę podpowiedzieć że zostali jeszcze babcie i dziedkowie którzy zjedli batonika na spirytusie, Tam będzie może nawet i 0,4 promila
A czy ktoś zbadał ile promili mieli wtedy Policjanci. No i na wszelki wypadek przebadać teraz trzeba sędziego który będzie prowadził tę sprawę.
hehehe a prawo jazdy zabrali na ile????? i jaka to kategoria kon z przyczepa???? k+p. .. ..
Wieśniaki z Braniewa i ich wieśniackie problemy.
"zjadł 3 pączki", "pijany woźnica", same sukcesy, brawo tak trzymać!
Wow! 0,3 promila! Gosc napewno walil spirytus od 7 rano...medale i czekoladki dla odwaznego patrolu za tak spektakularna akcje...no i Portel powinien opublikowac zdjecia tych bohaterskich posterunkowych! Mango