A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Racja StaraZnajoma taka wdzięczność ze wziął gowniare z ulicy jak ulotki roznosila zachowywala sie jak wielka dama a kim sie okazala? Jeszcze dziewczyna narobila które tam pracowaly bo policja ich ciagala zastraszala itp a sama jest nikim
zgodził się łaskawie na wyrok czy kupił taki wyrok.
Tylko Slawomir K. Zna prawdę i tak naprawde powinien w końcu dostać kopa od zycia... A nie tylko udawać idiotę... Slawek Ty nie musisz.. W końcu przyjdzie na to czas jak będziesz schylal sie po mydelko... Baran z niego i tyle no nie znam lepszego idioty... Az przykro ze go znam... Paranoja
Po mydełko to sie będziesz schylał szybciutko, a jak chcesz to idz na siódemke prostyktutko!
szkielet brał dziewczyny od siwego
kiedyś u niego na mieszkaniówce była dziewczyna strasznie podobna do Robakowej
to była ona siwy jej załatwił brała 200 za godz mój brat też do niej chodził potem chowała się jak ją na mieście widzieliśmy
niezła pompa była.
szkielet zrobił jej cycki
siwy dymacz też ją maił, to zwykła nimfomanka która lubiła być na gigancie
oj szkielet będziesz wąchał fajkę niedługo