Wybrany wątek opinii
Tylko Slawomir K. Zna prawdę i tak naprawde powinien w końcu dostać kopa od zycia... A nie tylko udawać idiotę... Slawek Ty nie musisz.. W końcu przyjdzie na to czas jak będziesz schylal sie po mydelko... Baran z niego i tyle no nie znam lepszego idioty... Az przykro ze go znam... Paranoja
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Po mydełko to sie będziesz schylał szybciutko, a jak chcesz to idz na siódemke prostyktutko!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0