A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A w resztę siwy peta wsadzi
Jego baba ma Fb podać?
ale ta z którą ma dziecko?czy jedna z kochanic?
dawaj tą dzieciatą naiwną:-) co tak czekała:-)
ciekawe czy ich żony też tak pracują?
wiedziały gdzie idą:-)
teraz każdą z i matek powinni zawieść do holandii
to farsa jakaś z tymi wyrokami, żanej sprawiedliwości uniewinnijcie ich jeszcze. Oby taki sam los spotkał córki tych co osądzali. Sprzedawczyki
To sa dobre chlopaki, wiem bo znam
największą głowę ma prawdziwy mózg tego procederu