21
04.12.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A w resztę siwy peta wsadzi
hehehehehhee (2015.12.05)

info

2  
  0
Jego baba ma Fb podać?
(2015.12.05)

info

3  
  0
ale ta z którą ma dziecko?czy jedna z kochanic?
alibabapasłęk (2015.12.05)

info

7  
  0
dawaj tą dzieciatą naiwną:-) co tak czekała:-)
niewierna (2015.12.05)

info

3  
  0
ciekawe czy ich żony też tak pracują?
(2015.12.06)

info

2  
  0
wiedziały gdzie idą:-)
owieczka (2015.12.07)

info

1  
  0
teraz każdą z i matek powinni zawieść do holandii
(2015.12.08)

info

1  
  0
to farsa jakaś z tymi wyrokami, żanej sprawiedliwości uniewinnijcie ich jeszcze. Oby taki sam los spotkał córki tych co osądzali. Sprzedawczyki
(2015.12.08)

info

1  
  0
To sa dobre chlopaki, wiem bo znam
Jurek123 (2015.12.08)

info

0  
  2
największą głowę ma prawdziwy mózg tego procederu
(2015.12.09)

info

2  
  1