UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to farsa jakaś z tymi wyrokami, żanej sprawiedliwości uniewinnijcie ich jeszcze. Oby taki sam los spotkał córki tych co osądzali. Sprzedawczyki
to farsa jakaś z tymi wyrokami, żanej sprawiedliwości uniewinnijcie ich jeszcze. Oby taki sam los spotkał córki tych co osądzali. Sprzedawczyki