UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to farsa jakaś z tymi wyrokami, żanej sprawiedliwości uniewinnijcie ich jeszcze. Oby taki sam los spotkał córki tych co osądzali. Sprzedawczyki


Anuluj