A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A teraz to ja kompletnie nic nie rozumiem :( Policja w E-gu istnieje ???
Umorzono śledztwo? Co za leniwi ludzie. Tak ciężko zainwestować w kilka kamer na krzyż na cmentarzu. Niech policja wytłumaczy się teraz rodzinie. Sprawcy bezkarnie teraz sobie łażą i śmieją się na umór z policji, pewnie czytając te komentarze mają jeszcze większą satysfakcję. W tym elblążkowie każdy se może robić co chce tak łatwo uciec widać to na tym przykładzie
Przecież to Boro z ZSTI, on codziennie takie rzeczy robi. ..
Zofia(prywatnie babcia niejakiego Wilkańca)
Lisek się zemścił za ojca