14
28.10.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A teraz to ja kompletnie nic nie rozumiem :( Policja w E-gu istnieje ???
123Goja (2015.10.29)

info

1  
  0
Umorzono śledztwo? Co za leniwi ludzie. Tak ciężko zainwestować w kilka kamer na krzyż na cmentarzu. Niech policja wytłumaczy się teraz rodzinie. Sprawcy bezkarnie teraz sobie łażą i śmieją się na umór z policji, pewnie czytając te komentarze mają jeszcze większą satysfakcję. W tym elblążkowie każdy se może robić co chce tak łatwo uciec widać to na tym przykładzie
dds3 (2015.10.29)

info

3  
  0
Przecież to Boro z ZSTI, on codziennie takie rzeczy robi. ..
TestowanyWFirmieDurex (2015.10.29)

info

0  
  0
Zofia(prywatnie babcia niejakiego Wilkańca) Lisek się zemścił za ojca
joolk (2015.11.02)

info

1  
  0