A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciesla po Twoim wpisie widac ze Ty nigdy nie dostaniesz pracy z godnym wynagrodzeniem bo u Ciebie jest zero intelektu w glowie
a moim zdnaiem tego co napisal bonie i clide, to jego starzy to rodzice macka z klanu
może to i ciekawe, ale zeby trzymać tę informację 4 dni, a w tym czasie tyle się wydarzylo.
np. plonące auta na Bema i Łęczyckiej
POTCHNĄĆ najczęściej pisze się jako " potknąć".
Ja myślę, że zawsze się tak pisze, no chyba że się jest debilem.