15
23.09.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciesla po Twoim wpisie widac ze Ty nigdy nie dostaniesz pracy z godnym wynagrodzeniem bo u Ciebie jest zero intelektu w glowie
(2015.09.26)

info

0  
  0
a moim zdnaiem tego co napisal bonie i clide, to jego starzy to rodzice macka z klanu
zip (2015.09.26)

info

0  
  0
może to i ciekawe, ale zeby trzymać tę informację 4 dni, a w tym czasie tyle się wydarzylo. np. plonące auta na Bema i Łęczyckiej
(2015.09.27)

info

0  
  0
POTCHNĄĆ najczęściej pisze się jako " potknąć".
kogar (2015.09.30)
Ja myślę, że zawsze się tak pisze, no chyba że się jest debilem.
(2015.09.30)