A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
z robakową zabawiało się pół Elbląga sam też miałem z nią epizod
wiele się słyszało o jej wybrykach, nie to że robak był jej wierny ale ona naprawdę się puszczała bardziej niż dziewczyny bohaterów sprawy kulawego
Grzywek ich sprzedał