18
13.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy on kiedys przypadkiem nie robil pizzy w tattoo pizza na zawadzie?
(2015.05.13)
Też mi się tak wydaję, że serwowano tam jego pizze, ale nie mam pewności.
(2015.05.13)
typowe najpierw kręcił pizze potem ludziom karki
(2015.05.13)

info

2  
  1
dajcie mi go w moje ręce
jaaaaaaaaaaaaaa (2015.05.13)

info

4  
  0
Biesiadowo chyba
okoniowaty (2015.05.14)
Pokażcie gębę tego zwyrodnialca!!!
Wredny (2015.05.14)

info

1  
  0
Przywrócić karę śmierci lub Kodeks Hammurabiego.
Romek50 (2015.05.15)

info

1  
  0
ten sam śmieć podszywa się znowu pod mój nick. Odpuszczam mój nick, niech się śmieć cieszy. Tyle jego co zakombinuje. Poza tym dno. Nie ma żartów z patologią moja ty Pietrowna Olgo.
joolk (2015.05.15)

info

3  
  0