UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ten sam śmieć podszywa się znowu pod mój nick. Odpuszczam mój nick, niech się śmieć cieszy. Tyle jego co zakombinuje. Poza tym dno. Nie ma żartów z patologią moja ty Pietrowna Olgo.
joolk
ten sam śmieć podszywa się znowu pod mój nick. Odpuszczam mój nick, niech się śmieć cieszy. Tyle jego co zakombinuje. Poza tym dno. Nie ma żartów z patologią moja ty Pietrowna Olgo.
joolk