22
15.04.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dobrze mieć sąsiada, czasem przyp...i, czasem pogada.
Trocin (2015.04.15)

info

3  
  0
dresy jako ubrania znikneły ale w głowach to samo. .. prostactwo i agresja. .. ebane neandertale
szimurina (2015.04.16)

info

5  
  3
kłamiecie częściej niż politycy :)
nadjar (2015.04.16)

info

3  
  2
Po twoim wpisie widać, że ty nawet blisko szczęścia nie byłeś;D Nie znam gościa, ale to raczej nic dziwnego, ty chyba gościu w izolatce całe życie spędzasz albo w pokoju przy internecie, bez kontaktu z ludźmi, stąd twoje wielkie zdziwienie, że ktoś może mieć ochotę poznać sąsiadów.
atam (2015.04.16)
No madrego to i czasem dobrze posluchac faktycznie super wyszedl na blizszym poznani sasiadow brawo za odwage i powodzenia zycze w zapoznawaniu reszty super sasiadow
(2015.04.16)

info

0  
  0
Brakuje tylko jednego, prawdziwych zdarzeń...
vdyjougc (2015.04.17)

info

3  
  1
Brakuje tylko jednego, prawdziwych zdarzeń...
vdyjougc (2015.04.17)
Pokrzywdzony sam wyważył drzwi i się pobił?
zdziwiony (2015.04.18)
Stok da się lubić!! 100% OE!!!
S.t.o.k. (2015.05.09)

info

1  
  0
Czy za pomówienia (kłamstwa), co do wydarzeń nie zgodnych z prawdą 'podejrzany' może wam wytoczyć sprawę? Pomyślcie o sąsiadach, rodzinie i bliskich dla których w oczach Ci 'podejrzani' są bandytami i najgorszym marginesem społecznym... .... (specjal JP)
obserwatorS??? (2015.05.09)