Wybrany wątek opinii

Też gościu niespełna rozumu. Wprowadził sie i zaczął szukać szczęścia, bratać się z menelami. ..
Hoogo (2015.04.15)
Po twoim wpisie widać, że ty nawet blisko szczęścia nie byłeś;D Nie znam gościa, ale to raczej nic dziwnego, ty chyba gościu w izolatce całe życie spędzasz albo w pokoju przy internecie, bez kontaktu z ludźmi, stąd twoje wielkie zdziwienie, że ktoś może mieć ochotę poznać sąsiadów.
atam (2015.04.16)
Powrót do komentarzy