16
02.09.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
proszę o wyjaśnienie zdjęcia numer 48 (ostatnie) - czyja to ręka po prawej stronie z podciągniętym rękawem w kolorze szarym????? niewidzialna ręka rynku? a może ktoś się wstydził i schował? czyja ręka to jest?
DUCHIIIII (2012.09.03)

info

0  
  0
świetna impreza, super, jeżeli będzie tygodniowa w większym wydaniu :)
(2012.09.03)

info

0  
  0
Tak jak obecna władza kontynuuje tradycję Święta Chleba tak kolejna także powinna to robić. Brawo dla tych co zapoczątkowali :):)
sprawiedliwy (2012.09.03)

info

0  
  0
a gdzie policja - za jazdę bez kasku, mandat i punkty wlepić
obserwer (2012.09.03)

info

0  
  0
Pełne nie oczyszczone śmietniki na imprezie.
(2012.09.03)

info

0  
  0
r. t. n. nawet kamizelki pozakładali - bo na codzień się wstdzą i jeżdżą bez
TRATATATA (2012.09.04)

info

0  
  0