UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak jak obecna władza kontynuuje tradycję Święta Chleba tak kolejna także powinna to robić. Brawo dla tych co zapoczątkowali :):)
sprawiedliwy
Tak jak obecna władza kontynuuje tradycję Święta Chleba tak kolejna także powinna to robić. Brawo dla tych co zapoczątkowali :):)
sprawiedliwy