UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jak obecna władza kontynuuje tradycję Święta Chleba tak kolejna także powinna to robić. Brawo dla tych co zapoczątkowali :):)

sprawiedliwy

Anuluj