A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
żebyśmy wykazywali taką szczególną wrażliwość wobec siebie nawzajem, - i wykazują "Kumie chwalą nas. Kto??? Wy mnie a ja was. "
brygado ryska- bardzo fajna energia! ale popracujcie nad ruchem scenicznym
BUACHA CHA wymiociny i nic wiecej