13
22.05.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
żebyśmy wykazywali taką szczególną wrażliwość wobec siebie nawzajem, - i wykazują "Kumie chwalą nas. Kto??? Wy mnie a ja was. "
(2012.05.22)

info

0  
  0
brygado ryska- bardzo fajna energia! ale popracujcie nad ruchem scenicznym
(2012.05.22)

info

0  
  0
BUACHA CHA wymiociny i nic wiecej
(2012.05.23)

info

0  
  0