UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

żebyśmy wykazywali taką szczególną wrażliwość wobec siebie nawzajem, - i wykazują "Kumie chwalą nas. Kto??? Wy mnie a ja was. "


Anuluj