19
04.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wielki SZACUN dla strażaków. .. i tyle w temacie
(2012.04.04)

info

0  
  0
Aga a to nie Twoje przypadkiem?
User_R (2012.04.04)

info

0  
  0
Kto gra w LoLa leszcze? Fizz rules!
Znafca. (2012.04.04)

info

0  
  0
Drzewa uniemożliwiły dojazd do budynku. Współczuję mieszkającym tam lokatorom.
12 (2012.04.04)

info

0  
  0
moglo sie przenieść na drugą stronę ulicy; O ooo jeeej !! heh
dżi (2012.04.04)

info

0  
  0
Szkoda tego nowego dachu.
(2012.04.04)

info

0  
  0
Niedawno dach remontowany. .. przykre. ..
Dee (2012.04.04)

info

0  
  0
Do wszystkich debili ktorych to kreci. .. zycze wam zeby to wasze budynki, mieszkania splonely
Tomal228 (2012.04.05)

info

0  
  0
czemu to nie ZST :((((( zd ciesz sie bo bys qwa dywany sprzedawal!!
(2012.04.05)

info

0  
  0