A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wielki SZACUN dla strażaków. .. i tyle w temacie
Aga a to nie Twoje przypadkiem?
Kto gra w LoLa leszcze? Fizz rules!
Drzewa uniemożliwiły dojazd do budynku. Współczuję mieszkającym tam lokatorom.
moglo sie przenieść na drugą stronę ulicy; O ooo jeeej !! heh
Szkoda tego nowego dachu.
Niedawno dach remontowany. .. przykre. ..
Do wszystkich debili ktorych to kreci. .. zycze wam zeby to wasze budynki, mieszkania splonely
czemu to nie ZST :(((((
zd
ciesz sie bo bys qwa dywany sprzedawal!!