12
02.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Druga piosenka, którą śpiewała Małgosia to "Ktoś do kochania" (słowa: Magda Czapińska, muzyka: Włodzimierz Korcz) :)
(2012.04.02)

info

0  
  0
a gdzie jest nasza monika kwiatkowska?
dada (2012.04.03)

info

0  
  0