A moim zdaniem... (od najstarszych)
Druga piosenka, którą śpiewała Małgosia to "Ktoś do kochania" (słowa: Magda Czapińska, muzyka: Włodzimierz Korcz) :)
a gdzie jest nasza monika kwiatkowska?