UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Druga piosenka, którą śpiewała Małgosia to "Ktoś do kochania" (słowa: Magda Czapińska, muzyka: Włodzimierz Korcz) :)


Anuluj