A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Może i przegrali, nawet dwukrotnie. Tylko z perspektywy czasu kto jest przegranym.
only you erg
Erg. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
"Hrabia Waldersee i kapitan von Hammerstein przyjechali do Elbląga w celu przeprowadzenia wizytacji w budynkach koszarowych" – w Elblągu przez kilkadziesiąt lat nie było wojska, więc miasto, by je sprowadzić i tym samym dać kolejny impuls do rozwoju, postanowiło wybudować na swój koszt koszary przy ul. Saperów. Panowie przybyli do Elbląga, by zobaczyć budynki i ocenić ich przydatność dla armii.
słowa uznania dla ks dr andrzeja kilanowskiego za zorganizowanie sympozjum naukowego na temat historii wsi jegłownik jej wspaniałego zabytkowego kościołka. wspaniałe wykłady naukowców wprowadzxały w zdumienie nie jednego uczestnika sympozjum. takie sympozja, zorganizowane z wielkim smakiem s. ą potrzebne w elblągu. ale może to tylko zorganizować ks dr. kilanowski chwała mu za to wszystko i życzymy wytrwałosci i dalszej dociekliwosci. jego felietony są naprawde wspaniałe i godne polecenia.