A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W latach 60 za tym pomnikiem był kibelek.
kibel to był u zbiegu Tysiąclecia i Parkowej teraz. .. .pod obecnie rosnącym dębem taki zielony metalowy taka rotunda sam osobiście w nim lałem my na niego [ten kibel ]mówilismy muzeum Lenina taki sam był na placu Słowiańskim w Malborku też tam lałem. Dlaczego takie zabytki zniszczyli w tych miastach a teraz niema sie gdzie wylać a tej rzeżby nie pamiętam może tam stała?! ale po kilku piwkach nie pamiętam tylko patrzałem gdzie sie odlać, a ten pomnik to jak gówno w przerebli krąży po Elblagu i właściwie nie wiadomo gdzie kiedy stał
to zdjęcie ten negatyw jest odwrócony nic sie nie zgadza
To nie był kibel, tylko "paryski pisuar", zasłaniający wyłącznie korpus.