13
07.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
patologi stal sie rozkwit koniec marzen o osemce, wariant optymistyczny-utrzymania, wariant pesymistyczny 2liga, a o pierwszej osemce moga zapomnaic chyba ze sobie do autobusu o tym nr wsiada
Czarninho (2011.12.08)

info

0  
  0
Nowa prawica = stara porażka
kukluxklan (2011.12.08)

info

0  
  0
Prawda jest taka ze niestety inne zespoly nawet i mlode poszly do przodu a nasz Start stoi w miejscu, cizekie zapewne treningi niestety nie przynosza sukcesow hmm i co tu zmienic?
eeelg (2011.12.08)

info

0  
  0