A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
patologi stal sie rozkwit koniec marzen o osemce, wariant optymistyczny-utrzymania, wariant pesymistyczny 2liga, a o pierwszej osemce moga zapomnaic chyba ze sobie do autobusu o tym nr wsiada
Nowa prawica = stara porażka
Prawda jest taka ze niestety inne zespoly nawet i mlode poszly do przodu a nasz Start stoi w miejscu, cizekie zapewne treningi niestety nie przynosza sukcesow hmm i co tu zmienic?