UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

patologi stal sie rozkwit koniec marzen o osemce, wariant optymistyczny-utrzymania, wariant pesymistyczny 2liga, a o pierwszej osemce moga zapomnaic chyba ze sobie do autobusu o tym nr wsiada

Czarninho

Anuluj