15
18.10.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
# buziole masz ładny talent do pisania Elektrownia wodna? ahahah ale ludzie mają głupie pomysły. Artykuł trochę spóźniony bo od mniej więcej ok. 2 tyg są tam poważne zauważalne zmiany! A płyty na dojazd zaczęli układać z jakiś 1 miesiąc temu.
(2011.10.18)

info

0  
  0
Kolejne wydawane bez sensu pieniadze w sytuacji, gdy brakuje na zalatanie dziur w jezdniach.
(2011.10.18)

info

0  
  0
kurde tak ze nic sie w waszym miescie nie dzieje a jak sie dzieje to tak zle i tak nie dobrze bo wam w tym miescie chyba z niczym nie da rady dogodzic
inne miasto (2011.10.18)

info

0  
  0
ale nie o takie dzianie nam chodzi, nie o dzianie dla dziania, tylko z sensem, chociażby w Centrum, ktore w 1/3 jest niezabudowane,
(2011.10.18)

info

0  
  0
Bardzo dobrze, będzie fajny szlak biegowy :)
Kipketer (2011.10.19)

info

0  
  0