A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
# buziole masz ładny talent do pisania
Elektrownia wodna? ahahah ale ludzie mają głupie pomysły.
Artykuł trochę spóźniony bo od mniej więcej ok. 2 tyg są tam poważne zauważalne zmiany! A płyty na dojazd zaczęli układać z jakiś 1 miesiąc temu.
Kolejne wydawane bez sensu pieniadze w sytuacji, gdy brakuje na zalatanie dziur w jezdniach.
kurde tak ze nic sie w waszym miescie nie dzieje a jak sie dzieje to tak zle i tak nie dobrze bo wam w tym miescie chyba z niczym nie da rady dogodzic
ale nie o takie dzianie nam chodzi, nie o dzianie dla dziania, tylko z sensem, chociażby w Centrum, ktore w 1/3 jest niezabudowane,
Bardzo dobrze, będzie fajny szlak biegowy :)