UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale nie o takie dzianie nam chodzi, nie o dzianie dla dziania, tylko z sensem, chociażby w Centrum, ktore w 1/3 jest niezabudowane,


Anuluj