UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale nie o takie dzianie nam chodzi, nie o dzianie dla dziania, tylko z sensem, chociażby w Centrum, ktore w 1/3 jest niezabudowane,
ale nie o takie dzianie nam chodzi, nie o dzianie dla dziania, tylko z sensem, chociażby w Centrum, ktore w 1/3 jest niezabudowane,