Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Społeczeństwo
Wiadomości
Sport
Gospodarka
Społeczeństwo
Kultura
Szkoły i uczelnie
Prawo i porządek
Dawno temu
Kina i teatr
Biblioteka
Konkursy
Prasówka
Hit czy kit?
Olimpia
Strefa biznesu
Start
Quizy portElu
Fotka miesiąca
Fotoreportaże
FotoreportEl
Mój portEl
Who is who
Kontakt
Login
Seniorzy: Trzeba się z nami liczyć
11
03.10.2011
A moim zdaniem...
(od najstarszych)
emeryt za 11.. .Ty błagaj Boga o rozum, bo bredzisz
zatroskana
(2011.10.09)
Do moderacji
Odpowiedz
info
0
1
Starsze