A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Taka rola nauczyciela, żeby do konkursów wybierać najlepszych i z nimi dodatkowo pracować, inaczej nie ma sukcesów.
Dla mnie to pójście po najmniejszej linii oporu
Kinga Seroczyńska- brawo, zdolna dziewczyna i odważna. Serdeczne gratulacje dla Ciebie i pani Łomnickiej rzecz jasna!Oby tak dalej.
Antoni Czyżyk - good looking. Dobrze wygląda w tym garniturze.