14
29.04.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Taka rola nauczyciela, żeby do konkursów wybierać najlepszych i z nimi dodatkowo pracować, inaczej nie ma sukcesów.
(2011.05.03)

info

0  
  0
Dla mnie to pójście po najmniejszej linii oporu
Juantorena (2011.05.03)

info

0  
  0
Kinga Seroczyńska- brawo, zdolna dziewczyna i odważna. Serdeczne gratulacje dla Ciebie i pani Łomnickiej rzecz jasna!Oby tak dalej.
Belferka (2011.05.03)

info

0  
  0
Antoni Czyżyk - good looking. Dobrze wygląda w tym garniturze.
(2011.05.04)

info

0  
  0