UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kinga Seroczyńska- brawo, zdolna dziewczyna i odważna. Serdeczne gratulacje dla Ciebie i pani Łomnickiej rzecz jasna!Oby tak dalej.

Belferka

Anuluj