A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dajcie więcej ogórków; D sama wymiana torów to jeszcze nie wszystko. Tramwaje, które jeżdżą po Elblągu to w jakiś 95% stare po niemieckie padło, które można już tylko zezłomować, bo to żadnych atestów bezpieczeństwa by nie przeszło. Jakkolwiek dobrze, że coś się dzieje patrząc z drugiej strony; ) Jednak ciągle to za mało, bo przez tyle lat dziadostwo było, to i teraz trzeba godzić. Hajs z UE wiecznie do nas kapał nie będzie. .
no widac ze ktos juz zaczyna myslec remonty noca sa o wiele praktyczniejsze niz w dzien i zator sie robi bo stoi 5 z lopatami jeden kopie reszta patrzy czy krzywo
achatenzłopatototy