UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dajcie więcej ogórków; D sama wymiana torów to jeszcze nie wszystko. Tramwaje, które jeżdżą po Elblągu to w jakiś 95% stare po niemieckie padło, które można już tylko zezłomować, bo to żadnych atestów bezpieczeństwa by nie przeszło. Jakkolwiek dobrze, że coś się dzieje patrząc z drugiej strony; ) Jednak ciągle to za mało, bo przez tyle lat dziadostwo było, to i teraz trzeba godzić. Hajs z UE wiecznie do nas kapał nie będzie. .
chwilizapis