A moim zdaniem... (od najstarszych)
O pomniku tannenberdzkim znalazłem tu: http://www.tv.elblag.pl/play/1319/
Panie Erg. bardzo prosze o jakiś kontakt ze mna. Chcialbym sie z Panem skonsultować. Spotkać sie albo chociaż jakis kontakt mailowy. Moj adres w podpisie. Z góry dziekuje.