12
12.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

O pomniku tannenberdzkim znalazłem tu: http://www.tv.elblag.pl/play/1319/
(2011.03.13)

info

0  
  0
Panie Erg. bardzo prosze o jakiś kontakt ze mna. Chcialbym sie z Panem skonsultować. Spotkać sie albo chociaż jakis kontakt mailowy. Moj adres w podpisie. Z góry dziekuje.
Dariuszzz (2011.03.16)

info

0  
  0